Lojistikte güçlü çözüm ortağınız
Buradasınız: Anasayfa / Lojistikte güçlü çözüm ortağınız
Lojistikte güçlü çözüm ortağınız

ALP LOJİSTİK TAŞIMACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma, fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

ALP LOJİSTİK TAŞIMACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. uzun geçmişe dayanan tecrübesi ile nakliyat alanında önde gelen bir firmadır.

Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası askılı tekstil taşıma depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir. Nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak emtealarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir.

Tüm lojistik çözümler için tek bir partner
Her biri alanında uzman güçlü ekibi ile hizmet veren alp lojistik, tüm lojistik ihtiyaçlarınız için tek panterdir. Çözüm ortaklığı felsefesi ile günün her saati sizin için tüm enerjimizle çalışıyoruz.
KOMPLE YÜK TAŞIMACILIĞI %95
PARSİYEL YÜK TAŞIMACILIĞI %92
DEPOLAMA HİZMETİ %89
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın